
1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 34,90 zł
Opis

Kross RED DRAL to lampka tylna wykonana z lekkiego tworzywa sztucznego, montowana na sztycy podsiodłowej. Obudowa jest uszczelniona, dzięki czemu dobrze chroni przed przenikaniem wody umożliwiając korzystanie w trudnych warunkach atmosferycznych. Wyposażona w 3 diody led oraz czujnik rozładowania baterii. Zastosowany łatwy beznarzędziowy sposób montażu pozwala na wykorzystanie lampki w różnych rowerach.

| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Miejsce montażu: | sztyca podsiodłowa |
| Mocowanie: | plastikowy o-ring |
| Źródło światła: | 0,5 w dioda SMD + 2 diody LED |
| Moc światła: | 3 lm |
| Natężenie oświetlenia: | 3,1 lux / 2 m |
| Zasilanie: | 2 baterie AAA |
| Tryb pracy: |
|
| Wodoodporność: | ipx 2 |
| Waga: | 85 g |
Numer oferty: 43370910
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Inne archiwalne oferty