Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 206,64 zł
Parametry
EAN
9002759900083
Opis
_2.png)
Lampa wisząca w postaci szklanej kuli o średnicy 25 cm zawieszonej na przewodzie. Prezentuje się bardzo elegancko jako oświetlenie stołu w jadalni. Prosta, efektowna, elegancka, z możliwością regulacji przewodu. Pasuje zarówno do salonu, sypialni i gabinetu.

| Nazwa produktu | MILAGRO 90008 |
| Producent oświetlenia | Eglo |
| Dominujący kolor | Odcienie białego |
| Dominujący kolor | Odcienie srebra |
| Rodzaj źródła światła | E27 |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Zasilanie (V) | 230V / 50Hz |
| Wysokość lampy (cm) | 110 cm |
| Średnica klosza | 25 cm |
| Materiał | Szkło |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj klosza (osłona źródła światła) | Szklany |
| Pomieszczenia / Miejsce montażu | Salon / Sypialnia |
| Styl | Minimalistyczny |
| Styl | Modern / Nowoczesny |
| Wyprzedaż | Lampy wiszące |
| Gwarancja | 12 msc |
Numer oferty: 40407221
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty