Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 258,30 zł
Opis
_2.png)
Klasyczna lampa wisząca. Duży szklany klosz pięknie rozświetli pomieszczenie, a wykończenie w kolorze złota nadaje lampie szyku i elegancji

| Nazwa produktu | 371110108 |
| Producent oświetlenia | Trio/Niemcy |
| Moc światła (W) | 1xE27 |
| Zalecane żarówki LED o dowolnej mocy - na życzenie klienta pomożemy dobrać odpowiednie żarówki | Dostępne u nas w sklepie |
| Zasilanie (V) | 230V / 50Hz |
| Wysokość lampy (cm) | 170cm |
| Średnica lampy | 40cm |
| Materiał | szkło |
| Certyfikaty Europejskie | CE |
| Gwarancja | 12 msc |
Numer oferty: 38803473
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty