Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 645,75 zł
Parametry
EAN
9002759917542
Opis
_2.png)

| Nazwa produktu | ALEANDRO91752 |
| Producent oświetlenia | Eglo |
| Dominujący kolor | Chrom |
| Dominujący kolor | Odcienie białego |
| Rodzaj źródła światła | Led-moduł w komplecie |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Moc światła (W) | 4x6W |
| Jasność (lm) | 460lm |
| Barwa światła | 3000K biała ciepła |
| Zasilanie (V) | 230V / 50Hz |
| Długość lampy | 150 cm |
| Szerokość lampy (cm) | 80cm |
| Materiał | Szkło |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj klosza (osłona źródła światła) | Szklany |
| Pomieszczenia / Miejsce montażu | Gabinet / Biuro |
| Pomieszczenia / Miejsce montażu | Salon / Sypialnia |
| Styl | nowoczesny |
| Wyprzedaż | Lampy wiszące |
| Gwarancja | 12 msc |
| Informacje dodatkowe | Lampa posiada delikatne ryski, które nie wpływają na jakość i urok lampy. |
Numer oferty: 40407235
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty