Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 174,66 zł
Parametry
EAN
4001133774314
Opis
_2.png)
Lampa wisząca z białym szklanym kloszem. Długość przewodu można regulować. Prosta, nowoczesna i elegancka lampa.
| Nazwa produktu | 77431 |
| Producent oświetlenia | HONSEL |
| Dominujący kolor | Odcienie białego |
| Dominujący kolor | Chrom |
| Rodzaj źródła światła | E14 |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Zasilanie (V) | 230V / 50Hz |
| Długość lampy | 125 cm |
| Szerokość lampy (cm) | 11 cm |
| Średnica lampy | 11 cm |
| Materiał | Szkło |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj klosza (osłona źródła światła) | Szklany |
| Pomieszczenia / Miejsce montażu | Gabinet / Biuro |
| Pomieszczenia / Miejsce montażu | Salon / Sypialnia |
| Styl | Modern / Nowoczesny |
| Wyprzedaż | Lampy wiszące |
| Gwarancja | 12 msc |
Numer oferty: 41193085
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty