Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 240,00 zł
Opis
Lampa wykonana z belki w rozmiarach 10x10
Lampę możemy wykonać również z jasnej belki sosnowej lub z innego rodzaju drewna: dąb, buk lub drewno egzotyczne. W przypadku wyboru innego rodzaju drewna zamówienie wyceniane jest indywidualnie. Pytania prosimy wysyłać na adres: sklep@ekotechnik24.pl
| Wymiary | długość 120 cm, szerokość 50cm |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Źródło światła | nie zawiera |
| Moc max. | 40W tylko żarówki LED |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Typ źródła światła | E27 |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Gwarancja | 2 lata |
Numer oferty: 44308064
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Tradax
4.4
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty