Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 259,00 zł
Opis
Lampa wisząca Cable Ball.
Lampa wykonana jest z 10 metrów kabla w czarnej poliwinitowej izolacji (można go skracać), szklanej kuli w kolorze biały mat oraz 5 czarnych metalowych uchwytów na kabel.
Lampa zakończona jest wtyczką.
| Wymiary | dł. 1000 cm |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Źródło światła | nie zawiera |
| Moc max. | 40W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Typ źródła światła | E27 |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Gwarancja | 2 lata |
Numer oferty: 40025002
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty