Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 95,00 zł
Opis
Lampa wisząca Cable black
Lampa wykonana jest z 5 metrów kabla w czarnej poliwinitowej izolacji i zakończona czarna oprawką na żarówke E27. W komplecie znajduje się również 5 sz, czarnych metalowych uchwytów montażowych na kabel. Lampa zakończona jest wtyczką. W komplecie otrzymacie pojedyńczą lampę bez żarówki.
| Wymiary | dł. 500 cm |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Źródło światła | nie zawiera |
| Moc max. | 40W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Typ źródła światła | E27 |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Gwarancja | 2 lata |
Numer oferty: 40025053
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty