Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 310,00 zł
Opis
| Wymiary | długość 120cm, szerokość 20 cm |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Źródło światła | nie zawiera |
| Moc max. | 40W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Typ źródła światła | E27 |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Gwarancja | 2 lata |
Numer oferty: 43864673
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty