Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 110,00 zł
Opis
Lampa wisząca Edison V
Lampa składa się z metalowej czarnej podsufitki o średnicy 8 cm, kabli w czarnej poliwinitowej izolacji oraz czarnych oprawek.
| Wymiary | dł. 100 cm |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Źródło światła | nie zawiera |
| Moc max. | 40W |
| Ilość źródeł światła | 5 |
| Typ źródła światła | E27 |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Gwarancja | 2 lata |
Numer oferty: 40922203
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty