Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 574,90 zł
Parametry
EAN
5413987066687
Opis

Duża lampa wisząca PHILIPS w kolorze kremowym. Abażurowy klosz i nowoczesny kształt sprawia, że lampa staje się ponadczasowa.

| Nazwa produktu | EGBERT 37690/06/10 |
| Producent oświetlenia | Philips Massive |
| Dominujący kolor | Odcienie beżu |
| Rodzaj źródła światła | E14 |
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Zalecane żarówki LED o dowolnej mocy - na życzenie klienta pomożemy dobrać odpowiednie żarówki | Dostępne u nas w sklepie |
| Zasilanie (V) | 230V / 50Hz |
| Wysokość lampy (cm) | 138cm |
| Szerokość lampy (cm) | 94cm |
| Materiał | Metal |
| Materiał | Tkanina |
| Rodzaj klosza (osłona źródła światła) | Abażur |
| Pomieszczenia / Miejsce montażu | Salon / Sypialnia |
| Wyprzedaż | Lampy wiszące |
| Certyfikaty Europejskie | CE |
| Gwarancja | 12 msc |
Numer oferty: 39212477
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty