Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 195,00 zł
Opis
Lampa wisząca Kable.
Prosta oparta na kablach w czarnej poliwinitowej izolacji zakończonych czarnymi bakielitowymi oprawkami forma lampy, która sprawdzi się zarówno w nowoczesnych jak i industrialnie urządzonej przestrzeni.


| Wymiary | śr. 30 cm, dł. 100 cm |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Źródło światła | nie zawiera |
| Moc max. | 40W |
| Ilość źródeł światła | 5 |
| Typ źródła światła | E27 |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Gwarancja | 2 lata |
Numer oferty: 41235968
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty