Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 349,00 zł
Opis
Szanowny Kliencie, w związku z tym, że prestiżowe lampy marki Loftlight są wykonywane wyłącznie na zamówienie, czas oczekiwania na dostawę może wynieść od 2 do 4 tygodni.
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Materiał | Beton |
| Kolor | Betonowy |
| Wysokość | 310 |
| Szerokość / Średnica (mm) | 62 |
| Regulacja kąta świecenia | Nie |
| Napięcie | ~230V |
| Źródło światła | GU10 LED 5W |
| Żarówki w komplecie | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Ilość lumenów (lm) | 480 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Barwa światła (K) | 2900K |
Numer oferty: 40851983
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty