Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 299,00 zł
Opis
| Producent oświetlenia | Milagro |
| Dominujący kolor | Odcienie czarnego, odcienie białego |
| Rodzaj źródła światła | Led-moduł w komplecie |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Moc światła (W) | 20W |
| Jasność (lm) | 1400 |
| Barwa światła | Biała Neutralna (4000K) |
| Zasilanie (V) | 230V / 50Hz |
| Wysokość lampy | 120cm |
| Szerokość lampy | 28cm |
| Materiał | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE / METAL + ARTIFICIAL MATERIAL |
| Pomieszczenia / przeznaczenie | Salon / Sypialnia |
| Pomieszczenia / przeznaczenie | Kuchnia |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Numer oferty: 39245871
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty