Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 649,44 zł
Parametry
EAN
9002759939045
Opis
_2.png)
Lampa do każdego wnętrza zarówno do salonu, sypialni, przedpokoju czy gabinetu. Oprawa składa się z listwy stalowej na której zawieszone są na przewodach trzy szklane klosze. Można dowolnie regulować długość przewodów z kloszami.
Żarówki LED w komplecie

| Nazwa produktu | OLVERO 93542 |
| Producent oświetlenia | Eglo / Austria |
| Dominujący kolor | Odcienie srebra |
| Rodzaj źródła światła | GX53 |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Moc światła (W) | 3 x 7 W |
| Jasność (lm) | 3 x 550 lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Zasilanie (V) | 230V / 50Hz |
| Długość lampy | 72 cm |
| Wysokość lampy (cm) | 110 cm |
| Szerokość lampy (cm) | 10,5 cm |
| Materiał | Szkło |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj klosza (osłona źródła światła) | Szklany |
| Pomieszczenia / Miejsce montażu | Salon / Sypialnia |
| Styl | Tradycyjny / Klasyczny |
| Wyprzedaż | Lampy wiszące |
| Gwarancja | 12 msc |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
Numer oferty: 40304604
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty