Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 32,00 zł
Opis
Efektowna lampa złożona z 9 takich samych elementów
Najmniejsza z lamp wiszących z serii Puzzle. Lampa ma mozliwość złożenia 2 modeli"gruszki" lub rombu. Oba modele są równie piękne i efektowne.
| Nazwa produktu | Lampa wisząca Puzzle gruszka/romb |
| Producent oświetlenia | PPHU ELEMENT/Polska |
| Dominujący kolor | Odcienie białego |
| Moc światła (W) | 1x E27 zalecana żarówka LED moc dowolna (brak w komplecie, dostępna w naszym sklepie) |
| Zasilanie (V) | 220-240V 50Hz |
| Długość lampy | Gruszka-27cm Romb-38cm |
| Średnica klosza | Gruszka-26cm Romb-26cm |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Styl | Skandynawski |
| Certyfikaty Europejskie | tak |
| Informacje dodatkowe | możliwość złożenia dwóch kształtów dołączona instrukcja złożenia innego kształtu klosza |
Numer oferty: 38802429
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty