Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 160,00 zł
Opis
Jeśli potrzebujesz - dostosujemy ją do Twoich wymagań.
Producent - 4fundesign.com
| Wymiary | długość 100 cm, szerokość 60 cm |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Źródło światła | nie zawiera |
| Moc max. | 40W |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Typ źródła światła | E27 |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Gwarancja | 2 lata |
Numer oferty: 43864456
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty