Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 199,00 zł
Opis

Lampy wiszące - Ekotechnik24.pl
| Wymiary | śr. 40 cm, dł. 90 cm |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Źródło światła | nie zawiera |
| Moc max. | 60W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Typ źródła światła | E27 |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Gwarancja | 2 lata |
Numer oferty: 41220109
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty