Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 110,00 zł
Opis
| Wymiary | 10x10x6 cm |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Źródło światła | nie zawiera |
| Moc max. | 20W Tylko żarówki LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Typ źródła światła | E27 |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Gwarancja | 2 lata |
Numer oferty: 43863317
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty