Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 120,00 zł
Parametry
EAN
5902082863496
Opis
| Wymiary | wysokość 47 cm, szerokośc 15 cm |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Źródło światła | nie zawiera |
| Moc max. | 40W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Typ źródła światła | E27 |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Gwarancja | 2 lata |
Numer oferty: 44308075
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty