Oferty, które mogą Cię zainteresować:






2
1 / 7
Sprzedano przez "Kup teraz" za 2 389,12 zł
Parametry
EAN
192545032766
Opis
LASERJET MFP M433a
Można liczyć na produktywność niezawodnego urządzenia wielofunkcyjnego HP A3 w przystępnej cenie. Uproszczenie pracy oraz oszczędność zasobów i czasu dzięki wydajnym rozwiązaniom do skanowania. Wykorzystaj rozwiązania drukujące do nowoczesnego stylu pracy.
| Model |
LASERJET MFP M433a |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format (drukarki / papieru) | A3 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania |
- Typ skanera: D-SIC |
| Parametry kopiowania |
- Prędkość kopiowania (tryb normalny): Czerń: Do 20 kopii/min |
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 20 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Brak |
| Obciążenie miesięczne | 40000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PCL |
| Procesor drukarki |
Szybkość procesora: 600 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 128 MB |
| Maksymalna pamięć | 128 MB |
| Podajnik papieru |
Standardowy podajnik papieru: |
| Odbiornik papieru |
Standardowa pojemność odbiornika papieru: Do 250 arkuszy |
| Rodzaj nośnika (papieru) | Papier kolorowy |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
CF256A HP 56A oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych (drukarki) |
CF256A HP 56A (7400 stron) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Wymagania sprzętowe |
Minimalne wymagania systemowe: |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
- Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet serii M433 |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 933 mm |
| Szerokość | 960 mm |
| Głębokość | 1090 mm |
| Waga | 25 kg |
|
Minimalne wymiary: 560 × 540 × 413 mm | |






Numer oferty: 44634008
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.6
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.6
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty