Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 228,89 zł
Parametry
EAN
725184117190
Opis
Proste wykonywanie zadań za pomocą najmniejszego urządzenia wielofunkcyjnego LaserJet od HP wykorzystującego wkłady z tonerem JetIntelligence. Drukowanie profesjonalnych dokumentów z różnych urządzeń mobilnych oraz skanowanie, kopiowanie, faksowanie na bezprzewodowym, energooszczędnym urządzeniu wielofunkcyjnym zaprojektowanym z myślą o wysokiej wydajności.
| Model |
LASERJET PRO M130fn |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format (drukarki / papieru) | A4 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania |
- Typ skanera: Podajnik ADF, skaner płaski |
| Parametry kopiowania |
- Prędkość kopiowania (tryb normalny): Czerń: Do 22 kopii/min 5 |
| Parametry faksowania |
- Faksowanie: Tak |
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 22 str/min |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Język drukarki | URF |
| Procesor drukarki |
600 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 256 MB |
| Maksymalna pamięć | 256 MB |
| Podajnik papieru |
150 arkuszy |
| Odbiornik papieru |
100 arkuszy |
| Rodzaj nośnika (papieru) | Papier szorstki |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
- HP 17A oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet CF217A (1600 stron) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymagania sprzętowe |
Windows® 10, 8.1, 8, 7: procesor 32-bitowy lub 64-bitowy, 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym, napęd CD-ROM/DVD lub połączenie z Internetem, port USB, Internet Explorer |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
- Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M130fn |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 423.7 mm |
| Szerokość | 415.1 mm |
| Głębokość | 511.4 mm |
| Waga | 7.6 kg |







Numer oferty: 44633997
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.6
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.6
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.6
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty