Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 33,40 zł
Parametry
EAN
4008496677689
Opis
Varta Latarka LED DAY LIGHT - Do codziennego użytku. 3 diody 5mm podwyższające jakość świecenia. Latarka z chropowatym uchwytem wykonanym z aluminium, tworzywa ABS oraz gumy. Obudowa odporna na uderzenia, latarka idealna do użytkowania podczas aktywnego spędzania czasu na wolnym powietrzu. Wygodna opaska na rękę.
| Typ | Ręczna |
| Źródło światła | 1 x LED |
| Strumień świetlny | 25 lm |
| Zasięg | 42 m |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 65 h |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Wymiary |
10 x 23 x 4,6 cm |
| Waga | 139 g |
| Kolor | Czarny |
|
- Źródło światła: Dioda LED 3x5mm | |
Numer oferty: 44893333
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty