Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 329,00 zł
Opis
Ława Arachne II to propozycja dla osób lubiących przedmioty wielofunkcyjne, nowoczesne, eleganckie, praktyczne i zarazem niebanalne. Nogi stolika wykonane są z metalu pokrytego chromem co czyni jego wygląd jeszcze bardziej oryginalnym. Jego gabaryty zostały tak zaprojektowane, aby bez przeszkód mógł odnaleźć się w każdym salonie.



Ława Arachne II to propozycja dla osób lubiących przedmioty wielofunkcyjne, nowoczesne, eleganckie, praktyczne i zarazem niebanalne.
Nogi stolika wykonane są z metalu pokrytego chromem co czyni jego wygląd jeszcze bardziej oryginalnym. Jego gabaryty zostały tak zaprojektowane, aby bez przeszkód mógł odnaleźć się w każdym salonie.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wysokość: | 44 cm |
| Szerokość: | 120 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Kolor: | chrom |
| Materiał: | szkło hartowane, metal chromowany |
| Zawartość zestawu |
|---|
| Ława |
| Instrukcja montażowa |
| Części i narzędzia potrzebne do montażu |

| Wysokość | 44 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość | 120 cm |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Metal + szkło |
| Czas wysyłki | 7 dni |
| Kształt blatu | Prostokątny |
Numer oferty: 39222603
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty