Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 029,00 zł
Parametry
Materiał stelażu
Inny
Kształt
Prostokątny
Kolor
Dąb naturalny
Szerokość mebla (cm)
65cm
Długość mebla (cm)
115cm
Wysokość mebla (cm)
46cm
Wykończenie mebli
Mat
Stan
nowy
Rodzaj blatu
Inny
Opis
Fornirowana ława loftowa do pokoju dziennego.
Ława Loft to wspaniałe rozwiązanie do każdego salonu.
Ława wykonana z płyty meblowej fornirowanej dębem dzikim. Wspaniale kontrastujący ciemniejszy i mocno przebarwiony dąb wraz z metalowymi, grafitowymi nogami. Ława posiada bardzo funkcjonalną półkę na gazety, książki lub po prostu pilota.
Z tej kolekcji dostępne są: witryny, komody, komody tv, stół, półka. Zapraszamy
| Materiał: | Fornir dębowy, metal |
| Wykończenie: | olej natura |
| Wymiary: | 115X65X46 cm |
| Grubość blatu: | 38mm |
| Nogi: | metal malowany proszkowo / kolor grafitowy |
| Grubość nóg: | 60x30mm |
| Waga: | 27 kg |
| Montaż: | Standardowo mebel wysyłany w paczkach do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją |
| Gwarancja: | 2 lata |
Numer oferty: 53167251
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Rozbudowany opis produktu uzupełniony automatycznie, niewiążący dla sprzedawcy i mający charakter wyłącznie informacyjny.
Odkryj Magię Naszej Ławy Dębowej Loft z Dębu Dziki!
Wprowadź do swojego salonu unikalny styl i charakter dzięki ławie loftowej, która została zaprojektowana z myślą o miłośnikach nowoczesności i elegancji. Nasza ława dębowa Loft z naturalnym, dzikim dębem to doskonałe połączenie funkcjonalności z estetyką, które nada Twojemu wnętrzu wyjątkowego uroku.
| Cecha | Opis |
|---|---|
| Materiał | Fornir dębowy, metal |
| Wykończenie | Olej natura |
| Waga | 27 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
Ława Loft dąb dziki to idealny wybór dla osób, które poszukują mebla zarówno estetycznego, jak i funkcjonalnego. Z pewnością stanie się centralnym punktem Twojego salonu, przyciągając wzrok i zachwycając pięknem w każdym detalu. Nie czekaj, wprowadź do swojego domu odrobinę loftowego stylu już dziś!





Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty