Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 559,00 zł
Opis
Ława Etna to nowoczesny i bardzo elegancki mebel. Zwróci uwagę nawet bardzo wybrednych osób. Cechuje się ona bardzo prostą stylistyką, która z łatwością dopasuje się do najróżniejszych aranżacji.



Ława Milan L2 to nowoczesny i bardzo elegancki mebel. Zwróci uwagę nawet bardzo wybrednych osób. Cechuje się ona bardzo prostą stylistyką, która z łatwością dopasuje się do najróżniejszych aranżacji.
Sprawdzi się zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym pokoju dziennym. W każdym z tych wnętrz będzie wyjątkową ozdobą. Na szczególną uwagę zasługują materiały, z jakich ten piękny mebel został wykonany.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wysokość: | 42 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Długość: | 110 cm |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | szkło hartowane, tworzywo sztuczne |
| Zawartość zestawu |
|---|
| Stolik |
| Instrukcja montażowa |
| Części i narzędzia potrzebne do montażu |

| Wysokość | 42 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość | 110 cm |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne + szkło |
| Czas wysyłki | 7 dni |
| Kształt blatu | Owalny |
Numer oferty: 39223031
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty