Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 479,00 zł
Opis
Ława Milan L1 to idealne rozwiązanie na spotkania przy kawie czy też do wspólnego układania puzzli z dziećmi. Z ławą Milan L1 ożywimy swój salon oraz nadamy mu lekkości dzięki temu, że doskonale wkomponuje się zarówno w designerskich wnętrzach, jak i w bardziej klasycznych.



Ława Milan L1 to idealne rozwiązanie na spotkania przy kawie czy też do wspólnego układania puzzli z dziećmi. Z ławą Milan L1 ożywimy swój salon oraz nadamy mu lekkości dzięki temu, że doskonale wkomponuje się zarówno w designerskich wnętrzach, jak i w bardziej klasycznych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wysokość: | 45cm |
| Średnica: | 80cm |
| Kolor: | biały, czarny |
| Materiał: | blat MDF, drewno dębowe |
| Zawartość zestawu |
|---|
| Ława |
| Instrukcja montażowa |
| Części i narzędzia potrzebne do montażu |

| Wysokość | 45 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Głębokość | 80 cm |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Płyta MDF |
| Kształt blatu | Okrągły |
Numer oferty: 39222957
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty