Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 489,00 zł
Opis
Stolik kawowy Rosa to niezwykle surowa i prosta propozycja do Twojego salonu. Jego charakter podkreśla kolor dąb sonoma i metalowa konstrukcja w chromowanym wybarwieniu.
| Wysokość | 46 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Głębokość | 50 cm |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | Dąb sonoma |
| Wybarwienie nóżek | Chrom |
| Materiał | Płyta MDF |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stan dostawy | Do montażu |
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Zawartość zestawu | Ława, instrukcja montażu, narzędzia i części niezbędne do montażu. |
| Użyte materiały | Płyta MDF, metal. |
Numer oferty: 39222292
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

atrakcyjneMEBLE
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty