Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 2 199,00 zł
Parametry
EAN
5906874215999
Opis
Wiemy, że zarówno tak jak my szukasz oryginalnych i jednocześnie pewnych rozwiązań do swojego klubu. Chcąc sprostać Twoim wymaganiom, zaprojektowaliśmy we współpracy z kadrą AWF w Krakowie, innowacyjną konstrukcję ławki skośnej do wyciskania pod kątem ujemnym. Pochylone pod kątem stojaki z hakami asekuracyjnymi zapewnią bezpieczeństwo Twoim klientom podczas samotnych treningów. Profilowana tapicerka mocno ustabilizuje ciało a 800 KG testowanej wytrzymałości to gwarancja jej potężnej, mocnej konstrukcji. To jednak dopiero początek.


| Parametr | Wartość |
| Gabaryty | 110 cm x 125 cm x 122 cm (długość x wysokość x szerokość) |
| Wysokość od podłoża | 60 cm |
| Waga | 75 kg |
| Testowana wytrzymałość | 800 kg + ciężar ćwiczącego |
| Profil konstrukcyjny | 80x60x3 mm |
| Szerokość podstawy | 122 cm |
| Długość podstawy | 110 cm |
| Podest asekuracyjny | 45 cm x 25 cm (długość x szerokość) |
| Ilość haków asekuracyjnych | 6 par, rozstaw co 9 cm |
| Regulacja modułu na nogi | 8 poziomów |
| Grubość tapicerki | 10 cm |
| Oparcie pod plecy | 60 cm x 30 cm (długość x szerokość) |
| Oparcie pod lędźwie | 40 cm x 30 cm (długość x szerokość) |
| Fakt | Twoja korzyść |
|---|---|
| Konstrukcja z profilu 80x60x3 mm | Możesz prowadzić na niej intensywne treningi z bardzo dużym obciążeniem. |
| Testowana wytrzymałość 800 kg | Dzięki niej będziesz czuł się bezpiecznie podczas treningu. |
| Podesty asekuracyjne | Zaprojektowane i zlokalizowane zaraz nad głową ćwiczącego, po to aby zapewnić osobie asekurującej bezpieczeństwo i możliwość dźwignięcie ciężaru z nóg a nie z pleców. |
| Nachylone stojaki i numerowane haki asekuracyjne | Dopracowany przez miesiące kąt pochylenia stojaków z hakami asekuracyjnymi umożliwi Ci szybkie odłożenie potężnej sztangi podczas samotnych treningów. Numeracja na hakach daje pewność poprawnego ułożenia sztangi. |
| System regulacji modułu do blokowania nóg | Będziesz mógł idealnie dobrać jego ustawienie do swojego wzrostu, masz do wyboru 8 poziomów. |
| Rozstaw stojaków po wewnątrz 110 cm | Dobrany pod sztangę olimpijską 220 cm, pozwala chwycić sztangę nieco szerzej niż szerokość barków, co zapewnia prawidłowe wykonywanie ćwiczenia. |
| Potężna, stabilna podstawa | Da Ci 100% poczucia bezpieczeństwa. |
| Pełny zakres ruchu | Dzięki temu Twój trening będzie efektywny i bezpieczny. |
| Profilowana w trzech płaszczyznach tapicerka o grubości 10 cm (system Kelton Performance) | Odpowiednio pochylona i wyprofilowana po bokach tapicerka utrzymuje prawidłowe ułożenie Twojego ciała na ławce oraz zapewni Ci komfort i wygodę ćwiczeń. |
| Przetestowana i zatwierdzona przez profesorów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. | Masz pewność, że kupujesz sprzęt sprawdzony przez najwyższej klasy specjalistów od treningów siłowych. |

Numer oferty: 43998321
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty