Oferty, które mogą Cię zainteresować:






2
1 / 7
Sprzedano przez "Kup teraz" za 100,00 zł
Opis
Lega 2-in-1 Odbiornik Bluetooth
2 w 1: odbiornik sygnału muzyki i samochodowy zestaw głośnomówiący Bluetooth p ozwalaprzesyłać muzykę i połączenia telefoniczne bezpośrednio do radia samochodowego.
Cechy główne produktu:
- 2 w 1: odbiornik sygnału muzyki i samochodowy zestaw głośnomówiący Bluetooth
- Bezprzewodowe przesyłanie muzyki i rozmów do radia samochodowego przez przewód 3,5 mm aux
- Wbudowany mikrofon z technologią usuwania echa oraz redukcji szumów
- Mocny klej i magnes ułatwiają mocowanie do deski rozdzielczej i demontaż
- Duże pokrętło pozwala z łatwością sterować muzyką i połączeniami jedną ręką
- Zasilanie przez USB np. z ładowarki samochodowej USB* lub portu USB na desce rozdzielczej
* Ładowarka sprzedawana oddzielnie
| Informacje o produkcie | |
| Czytnik kart pamięci (tak/nie) | Nie |
| Typ kart pamięci | Nie dotyczy |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Pilot (AGD) | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Akcesoria w zestawie |
- Odbiornik Bluetooth |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Waga | 50 g |

Numer oferty: 41145073
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty