Oferty, które mogą Cię zainteresować:






2
1 / 7
Sprzedano przez "Kup teraz" za 759,97 zł
Parametry
Stan
nowy
EAN
7350075028663
Opis
IDA™ Wave to kontrolowany za pomocą aplikacji i zasilany dwoma silnikami podwójny wibrator stworzony dla tych, którzy chcą stopniowo zbliżać się do orgazmu. Obrotowa końcówka wkładana do pochwy stymuluje punkt G za pomocą naszej opatentowanej technologii WaveMotion™, która naśladuje masaż wykonywany palcem. W tym czasie większa końcówka wibracjami stymuluje łechtaczkę. IDA™ Wave wyposażono w cztery domyślne ustawienia pracy, a za pomocą dedykowanej aplikacji LELO można skonfigurować ich aż dziesięć. Aby poddać się stymulacji bez użycia rąk, pozwól swojemu partnerowi przejąć kontrolę nad urządzeniem.
| Materiały: | bezpieczny dla ciała silikon, tworzywo ABS |
| Wymiary: | 63 x 56 x 93 mm |
| Waga: | 102 g |
| Bateria: | litowo-jonowa 3,7 V 520 mAh |
| Ładowanie: | 2 godz. przy 5,0 V 200 mA |
| Czas pracy: | do 2 godzin |
| Tryb czuwania: | do 90 dni |
| Częstotliwość pracy silnika wibracyjnego: | 130 Hz |
| Częstotliwość motoreduktora: | 1,4 Hz |
| Interfejs: | 1 przycisk |






Numer oferty: 58133443
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Rozbudowany opis produktu uzupełniony automatycznie, niewiążący dla sprzedawcy i mający charakter wyłącznie informacyjny.
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Mojagalanteria
4.1
Inne archiwalne oferty