Oferty, które mogą Cię zainteresować:






3
1 / 8
Sprzedano przez "Kup teraz" za 47,00 zł
Opis
Zestaw kompaktowych głośników o mocy 6 W (3W RMS)
- Moc szczytowa: 6 W (3 W RMS)
- Niewielki rozmiar, duża moc
- Zasilanie przez port USB — zasilanie sieciowe jest niepotrzebne
- Regulacja głośności z tyłu obudowy
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj (głośniki) | Komputerowe |
| System (głośniki) | 2.0 |
| Przeznaczenie (głośniki) | Muzyka |
| Stacja dokująca (wieże / radia) | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Moc głośników (sumaryczna) | 6 W |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
- 2 głośniki z dołączonym przewodem |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Pozostałe parametry |
Wymiary opakowania: 155x215x80 mm |

Numer oferty: 41160062
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.6
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty