Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 474,00 zł
Parametry
Rozdzielczość
1440 X 900
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 120 |
| Wysokość w milimetrach | 360 |
| Głębokość w milimetrach | 500 |
| Model |
20MP48A-P |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu 2 | 19.5'' |
| Typ matrycy | AH-IPS |
| Powierzchnia matrycy | Brak danych |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.2915 mm |
| Rozdzielczość | 1440 x 900 |
| Czas reakcji new | 14 ms |
| Jasność | 200 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 56 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | UL/C-UL or CSA |
| Standard VESA | Brak danych |
| Pobór mocy | 17 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 297.4 mm |
| Wysokość z podstawą | 376.3 mm |
| Szerokość | 441.9 mm |
| Głębokość | 59.8 mm |
| Głębokość z podstawą | 187.4 mm |
| Waga | 1.9 kg |
| Waga z podstawą | 2.1 kg |

Numer oferty: 41189414
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Inne archiwalne oferty