Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 628,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 400 |
| Wysokość w milimetrach | 510 |
| Głębokość w milimetrach | 185 |
| Model |
22MP58VQ |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 21.5'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Brak danych |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Czas reakcji new | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | Brak danych |
| Kontrast dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | FCC Class B |
| Standard VESA | Brak danych |
| Pobór mocy | 24 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 308 mm |
| Wysokość z podstawą | 395 mm |
| Szerokość | 510 mm |
| Głębokość | 87 mm |
| Głębokość z podstawą | 187 mm |
| Waga | 2.5 kg |
| Waga z podstawą | 2.9 kg |

Numer oferty: 41190071
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty