Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 903,83 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 635 |
| Wysokość w milimetrach | 410 |
| Głębokość w milimetrach | 190 |
| Model |
24MB37PY-B |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Czas reakcji new | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Brak danych |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | Brak danych |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | Brak danych |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 26 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 342 mm |
| Wysokość z podstawą | 432 mm |
| Szerokość | 569 mm |
| Głębokość | 63 mm |
| Głębokość z podstawą | 271 mm |
| Pozostałe parametry |
Pochylenie: -5º ~ 35º stopni |

Numer oferty: 41190153
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty