Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 3 745,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 500 |
| Wysokość w milimetrach | 800 |
| Głębokość w milimetrach | 130 |
| Model |
32SM5C |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 32'' |
| Typ matrycy | Brak danych |
| Powierzchnia matrycy | Brak danych |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | Brak danych |
| Kontrast dynamiczny | Brak danych |
| Ilość kolorów | Brak danych |
| Gniazda we/wy | 2 x RS-232 (COM) |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Certyfikaty | CB |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 428.9 mm |
| Szerokość | 729.4 mm |
| Głębokość | 55.5 mm |
| Waga | 5.2 kg |

Numer oferty: 41189856
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Inne archiwalne oferty