Oferty, które mogą Cię zainteresować:






4
1 / 9
Sprzedano przez "Kup teraz" za 3 891,00 zł
Parametry
Rozdzielczość
3440 X 1440
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 510 |
| Wysokość w milimetrach | 980 |
| Głębokość w milimetrach | 210 |
| Model |
34UC88-B |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 34'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Brak danych |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.2325 mm |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Czas reakcji new | 5 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Brak danych |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | UL/C-UL or CSA |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 54 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 360.8 mm |
| Wysokość z podstawą | 567.8 mm |
| Szerokość | 817.6 mm |
| Głębokość | 88.7 mm |
| Głębokość z podstawą | 252.4 mm |
| Waga | 6.2 kg |
| Waga z podstawą | 8.3 kg |

Numer oferty: 41190037
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty