Oferty, które mogą Cię zainteresować:






2
1 / 7
Sprzedano przez "Kup teraz" za 6 726,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 570 |
| Wysokość w milimetrach | 970 |
| Głębokość w milimetrach | 40 |
| Model |
43SE3DD-B |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 43'' |
| Typ matrycy | E-LED |
| Powierzchnia matrycy | Brak danych |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrast statyczny | Brak danych |
| Kontrast dynamiczny | Brak danych |
| Ilość kolorów | Brak danych |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | UL/C-UL or CSA |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 55 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 563.9 mm |
| Szerokość | 696.6 mm |
| Głębokość | 38.6 mm |
| Waga | 9.6 kg |

Numer oferty: 41190269
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty