Oferty, które mogą Cię zainteresować:






2
1 / 7
Sprzedano przez "Kup teraz" za 2 581,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 1040 |
| Wysokość w milimetrach | 650 |
| Głębokość w milimetrach | 120 |
| Proporcje obrazu | Brak danych |
| Typ matrycy | Brak danych |
| Powierzchnia matrycy | Brak danych |
| Ekran dotykowy | Brak danych |
| Technologia podświetlania | Lampy CCFL |
| Obszar widzialny w pionie | 0 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 0 mm |
| Plamka matrycy | 0 mm |
| Rozdzielczość | 102 x 80 |
| Czas reakcji new | 0 s |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Kontrast statyczny | Brak danych |
| Kontrast dynamiczny | Brak danych |
| Częstotliwość pozioma min. | 0 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 0 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 0 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 0 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 0 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 0 ° |
| Ilość kolorów | Brak danych |
| Gniazda we/wy | Brak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | Brak danych |
| Standard VESA | Brak danych |
| Pobór mocy | 0 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Brak danych |
| Wysokość | 0 mm |
| Wysokość z podstawą | 0 mm |
| Szerokość | 0 mm |
| Głębokość | 0 mm |
| Głębokość z podstawą | 0 mm |
| Waga | 0 kg |
| Waga z podstawą | 0 kg |

Numer oferty: 41189450
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty