Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 5 853,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 800 |
| Wysokość w milimetrach | 170 |
| Głębokość w milimetrach | 1330 |
| Model |
55SE3B |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 55'' |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Czas reakcji new | 12 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 100:1 |
| Kontrast dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI-D |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | CE |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Pobór mocy | 70 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 714.9 mm |
| Szerokość | 1238 mm |
| Głębokość | 38.6 mm |
| Waga | 17.3 kg |

Numer oferty: 41190337
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty