Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 102,50 zł
Parametry
EAN
813829015854
Opis

| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 2 min |
| Czas ładowania | 4 h |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Funkcje specjalne |
- Zimny start |
| Porty zasilania we. | Typ F Schuko |
| Porty zasilania wy. | 2 x typ C/F (Schuko) |
| Złącza | RJ-11 |
| Wymagania środowiskowe |
- Temperatura pracy: od 0 do 40 stopni C |
| Akcesoria w zestawie |
Instrukcja obsługi |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
- Szerokość: 146 mm |
| Waga | 8 kg |
| Pozostałe parametry |
- Moc rzeczywista: 600W |


Numer oferty: 46406330
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Rozbudowany opis produktu wygenerowany automatycznie, niewiążący dla sprzedawcy i mający charakter wyłącznie informacyjny.
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty