Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 439,00 zł
Parametry
Długość kabla (m)
1,5 M
Liczba gniazd wejściowych
8
Marka
Inna
EAN
4003635170205
Opis
Oehlbach Powersocket 905 to wysokiej jakości listwa zasilająca, wykonana dla zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających użytkowników sprzętu audio/video.
Oehlbach Powersocket 905 to wysokiej jakości listwa zasilająca, wykonana dla zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających użytkowników sprzętu audio/video.
Listwa zasilająca została wyposażona w 8 indywidualnych gniazd oraz główny wyłącznik zabezpieczający. Dodatkowo posiada dwa gniazda USB, które pozwalają na podłączenie i ładowanie urządzeń mobilnych takich jak: smartfony, odtwarzacze MP3, tablety itd.
Stabilne zasilanie urządzeń, nawet posiadających bardzo wysoki pobór mocy, zapewniają przewody wewnątrz listwy zasilającej wykonane z miedzi beztlenowej o przekroju 2.1 m2.
Listwa zasilająca Oehlbach Powersocket 905 posiada 8 gniazd typ "schuko" oraz 2 gniazda USB umożliwiając podłączenie nie tylko urządzeń audio/video ale również urządzeń mobilnych bez potrzeby używania adaptera sieciowego – wystarczy podłączyć kabel USB do gniazda USB znajdującego się w listwie.
Obudowa listwy zasilającej marki Oehlbach została wykonana w wysokim połysku z filtrem UV, gwarantując trwałość całej konstrukcji przez wiele lat. Styki pokryte 24-karatowym złotem zapewniają ochronę przez utlenianiem, natomiast przewody wewnętrzne zostały wykonano z miedzi beztlenowej.
| Producent | Oehlbach |
| Model | Powersocket 905 |
| Typ | Listwa zasilająca |
| Długość | 1.5 m |
| Przekrój przewodu | 2.1 mm |
| Wyjścia | 8 pojedynczych gniazd SCHUKO; 2 porty USB do ładowania urządzeń (5V, 2100 mA); |
| Wymiary | 340 x 125 x 45 mm |
| Obudowa | z tworzywa sztucznego o wysokim połysku |
| Gwarancja | 1 rok |
| Pokrycie złączy | 24-karatowym złotem |
| Inne | Napięcie zasilania: 230V / 50Hz; Prąd znamionowy: 10A; Ogranicznik napięcia poniżej 0.82kV; Napięcie: USB 5 V / 2.1A; Ochrona przeciwprzepięciowa z wskaźnikiem LED; Włącznik zasilania on / off; |
Numer oferty: 39520375
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty