Oferty, które mogą Cię zainteresować:






4
1 / 9
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 611,00 zł
Parametry
Marka
Electrolux
EAN
7332543175536
Opis
| Budowa | |
| Typ | zabudowa |
| Typ chłodziarki | jednodrzwiowa |
| Rodzaj lodówki | z zamrażalnikiem |
|
Zamrażalnik
| komora na górze |
| Położenie wewnętrzne | pod blatem |
| Objetościowe właściwości | |
|
Całkowita objętość
| 114 l |
|
Wielkość lodówki
| 97 l |
|
Zamrażarka objętość
| 17 l |
|
Liczba komór w zamrażarce
| 1 |
| Własności klimatyzacji | |
|
Klasa klimatyczna
| SN, ST, N |
|
Strefa zero (0-3 ° C)
| Nie |
|
Ilość gwiazdek zamrażalnika
| **** |
|
Wydajność zamrażania
| 2 kg/24 godz |
|
Podtrzymanie temperaturyw przypadku awarii zasilania
| 13 h |
|
Antifreeze
| Nie |
| Konsumpcja | |
|
Klasa energetyczna
| A+ |
|
Pobór mocy
| 0.529 kWh |
| Zużycie energii na rok | 193 kWh/roku |
| Funkcje | |
|
Automatyczne rozmrażanie
| lodówki |
|
Oddzielna regulacja temp.
| Nie |
|
Super chłodzenie
| Nie |
|
Super mrożenie
| Nie |
| Dystrybutor wody | Nie |
|
Kostkarka do lodu
| Nie |
|
Sygnał ostrzeżenia
| Nie |
|
Wyświetlacz
| Nie |
|
SMART
| Nie |
| Dalsze parametry | |
|
Lewe/prawe otwieranie drzwi
| Tak |
|
Antybakteryjność
| Nie |
|
Uchwyt na butelkę
| Nie |
|
Poziom hałasu
| 40 dB |
| Barwa lodówki | biała |
| Wysokość lodówki | 81.5 cm |
| Szerokość lodówki | 56 cm |
| Głębokość lodówki | 55 cm |
| Wymiary | |
| Szerokość produktu | 56.0 cm |
| Wysokość produktu | 81.5 cm |
| Głębokość produktu | 55.0 cm |
| Waga produktu | 31.0 kg |
| Szerokość opakowania | 60.0 cm |
| Wysokość opakowania | 87.0 cm |
| Głębokość opakowania | 62.0 cm |
| Waga produktu w opakowaniu | 32.0 kg |
Numer oferty: 42678873
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handelove
4
Darmowa dostawa

Handelove
4
Darmowa dostawa

Handelove
4
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty