Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 162,04 zł
Parametry
EAN
8595631000953
Opis
KF-1400 Lokówka do włosów z nakładkami Violette
Suszarko-lokówka KF1400 Violette to pielęgnacja włosów Concept z 5 nakładkami i funkcją cool shock.
| Moc | 550 W |
| Powłoka | Brak |
| Szczotka obrotowa | Nie |
| Jonizacja | Nie |
| Funkcja pary | Nie |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Obrotowy przewód | Nie |
| Długość przewodu zasilającego | 180 cm |
| Kolor | Fioletowy |
| Waga | 283 g |
Numer oferty: 44747613
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty