Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 120,30 zł
Parametry
EAN
4007922201405
Opis
Wysokiej jakości lornetka dla młodych odkrywców. Posiada 8 x Zoom optyczny oraz dobrej jakości optykę. Dzięki niej dziecko może obserwować zwierzęta, statki na morzu, doskonale sprawdza się jako lornetka teatralna. Rozstaw okularów można dopasować do rozstawu oczu. Lornetka posiada muszle oczne, dzięki temu mogą ją używać dzieci noszące okulary.
Zestaw składa się z lornetki, linki do zawieszenia na szyi, ściereczki do elementów optycznych oraz zamykanego materiałowego etui, które można przyczepić do paska.
Szanowni rodzice i opiekunowie, pamiętajcie aby ostrzec dziecko przed patrzeniem przez elementy optyczne bezpośrednio w kierunku słońca. może to spowodować uszkodzenie wzroku. Zalecane jest też przed podaniem dziecku, usunięcie wszelkich, plastikowych torebek, gumek recepturek, tasiemek itp. dołączonych do opakowania
Bresser gwarancją wysokiej jakości oraz zadowolenia.
| Wiek dziecka | od 5 lat+ |
| Wymiary | 100 x 95 x 35 mm |
| Waga produktu | 170 g |
| Materiał | poliester + optyka |
| Kolory | czarny i żółty |
| Zabawka dydaktyczna | tak |
| Zakres widzenia | od 120 do 1000m. |
| Zoom optyczny | 8 |
| Średnica okularu | 21 mm |
Numer oferty: 42738551
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty