Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 077,00 zł
Opis
FISHHUNTER DIRECTIONAL 3D
Najpotężniejsza echosonda jaką kiedykolwiek stworzoną dla smartfonów i tabletów Apple oraz Android. Sonar pływa po powierzchni wody, śledząc jej temperaturę, głębokość, kontury dna i umiejscowienie ryb. Można go zarówno wyrzucać, jak i holować za łodzią albo umieszczać w przeręblu w lodzie.
Lowrance FishHunter Directional 3D
Ten widok umożliwia tworzenie obrazów dna w czasie rzeczywistym:
MAPOWANIE 3D STRUCTURE
5 PRZETWORNIKÓW, PRACA NA 3 CZĘSTOTLIWOŚCIACH
Zastosowana technologia trójczęstotliwościowych przetworników FishHunter zapewnia idealną równowagę pomiędzy pracą echosondy na płytkich i głębokich wodach.
Pracuje na częstotliwościach: 381kHz, 475kHz, 695kHz.
FishHunter™ Directional 3D ma 5 trzyczęstotliwościowych przetworników, które przekładają się na:
WIDOK PODSTAWOWY - To nieprzetworzony obraz wody uzyskiwany w czasie rzeczywistym dzięki mocy trójczęstotliwościowego przetwornika. W tym trybie stajesz się ekspertem interpretując kolorowe linie na ekranie aby poznać głębokość i budowę dna, poszukując zaburzeń w kolumnie wody, w celu zlokalizowania ryb. Ciemniejszy kolor na ekranie oznacza gęsty materiał zarejestrowany przez sonar. Kolor czerwony przypisany jest do materiału o najwyższej gęstości. Jaśniejsze kolory wskazują bardziej miękkie materiały, jak drewno i wodorosty. Niebieski traktowany jest jako sama woda. Ryby identyfikowane są jako „łuki” koloru w kolumnie wody lub w pobliżu dna, w zależności od ich lokalizacji.
WIDOK RYB - To czytelny podgląd aktualnego obrazu wody, który powstaje poprzez pobranie podstawowych danych z sonaru, przetworzenie i uproszczenie ich w aplikacji, aby zapewnić szybki i łatwy dostęp do informacji. W szczególności usuwamy odbicia powierzchniowe i tworzymy bardziej uproszczone dno. Użytkownik uzyskuje piękny i czysty obraz słupa wody. Za każdym razem, gdy sonar wykrywa zakłócenia w słupie wody, na ekranie pojawia się ikona ryby (3 rozmiary). Ikony te identyfikują lokalizację zakłócenia w odniesieniu do położenia użytkownika. Ułatwia to identyfikację, gdzie pod sonarem FishHunter PRO znajdują się ryby.
ŁOWIENIE POD LODEM
FishHunter ™ to całoroczna ECHOSONDA. Doskonale sprawdza się w łowieniu pod lodem:
możliwość pracy w niskich temperaturach, nawet do -30˚C
echosonda unosi się na powierzchni wody, w przerębli, nie jest zanurzona pod lodem
wykrywa ryby pod lodem i śledzi pracę żyłki
możliwość wykrywania głębokości bez konieczności wiercenia otworu
SPECYFIKACJA:
| Zakres głębokości: | Do 55 m |
| Zasięg Wi-Fi: | Do 65 m |
| Minimalna głębokość: | 0.4 m |
| Liczba przetworników: | 5 Tri-Frequency Transducers |
| Częstotliwość: | 381kHz, 475kHz, 675kHz |
| Prędkość trolingu: | Do 3.2 km/h |
| Opcje widoku sonaru: | KIERUNKOWE WYRZUCANIE™, POŁÓW 3D, Mapowanie 3D Structure, MAPOWANIE, BATYMETRYCZNE, ŁOWIENIE POD LODEM WIDOK FLASHER |
| Tryb nocny: | Tak, podświetlenie LED |
| Połączenie bezprzewodowe: | Wi-Fi pracuje 4X szybciej niż Bluetooth (bez danych komórkowych i pakietu transmisji danych) |
| Typ sonaru: | Piezo-Electric Ceramic Crystal |
| Wattage(Peak to Peak): | 300 Watt |
| Żywotność baterii: | Do 10 godzin lub do 500 godzin w trybie czuwania |
| Temperatura pracy: | -30°C do 35°C |
| Jednostka pomiaru: | metryczny |
| Waga: | 180g |
| Zgodność: | +9000 iOS Apple & Android smartfony lub tablety z GPS |
Pomoc techniczna dla naszych klientów pod numerem 507-106-932
Numer oferty: 46096856
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handelove
4
Darmowa dostawa

Virella
5
Darmowa dostawa

Tradax
4.4
Inne archiwalne oferty