Oferty, które mogą Cię zainteresować:






2
1 / 7
Sprzedano przez "Kup teraz" za 609,00 zł
Opis
Łóżko metalowe Marietta posiada prosty, nowoczesny wygląd, który idealnie wpasuje się w większość dzisiejszych modnych aranżacji. Staranne wykończenie oraz uniwersalna kolorystyka sprawiają, że w łatwy sposób zestawić z nim pozostałe elementy wystroju. Jest odporne na działanie wilgoci, zarysowania powierzchni, uderzenia oraz pęknięcia.
| Wysokość | 103 cm |
| Szerokość | 99 cm |
| Głębokość | 208 cm |
| Styl | Klasyczny |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Metal |
| Czas wysyłki | 7 dni |
| Rozmiar pod materac | 90x200 |
| Rodzaj łóżka | Klasyczne |
Numer oferty: 39223052
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty