Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 129,96 zł
Opis
| Specyfikacja | |
| Kod producenta | 879674012271 |
| Typ produktu | Lusterka |
| Przedział wiekowy | Bez ograniczeń |
| Bohater | Inny |
| Kolor główny | Szary |
| Szerokość | 228.6 mm |
| Wysokość | 241.6 mm |
| Głębokość | 133.5 mm |
| Waga | 355 g |
| Certyfikat ASTM, Certyfikat CPSIA, Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku domowego oraz pod nadzorem osoby dorosłej, Spełnia normę EN71 | |
Numer oferty: 41520374
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Inne archiwalne oferty