Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 334,00 zł
Opis
M2 czarny Wzmacniacz słuchawkowy
Niewielkich rozmiarów urządzenie może kryć w sobie wyjątkowo potężne wnętrze. Idealnym przykładem takiego sprzętu jest SMSL M2. To miniaturowy DAC, idealnie komponujący się rozmiarami z telefonami oraz przenośnymi odtwarzaczami muzyki, jednak jego wnętrze skrywa bardzo zaawansowane komponenty spotykane w wielokrotnie droższym sprzętem audio.
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 55 |
| Wysokość w milimetrach | 130 |
| Głębokość w milimetrach | 85 |
| Moc wyjściowa na kanał @ohm | 130 mW @32Ω |
| Liczba kanałów | 2 |
| Impedancja słuchawek (min.) | 8 Ω |
| Impedancja słuchawek (maks.) | 600 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 10 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 48 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 105 dB |
| Porty wejścia | 1 x USB micro-B |
| Porty wyjścia | 1 x Optyczne |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
- Instrukcja |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wymiary |
87 × 58.5 × 9.6mm |
| Pozostałe parametry |
- Obsługa dźwięku: 16~24Bity |

Numer oferty: 41161362
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.6
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty