Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 183,00 zł
Opis
Zaawansowane wskazywanie.
Kółko błyskawicznego przewijania i precyzyjny czujnik laserowy sprawiają, że ta mysz jest bardzo przydatnym towarzyszem.
Wygoda pracy przez wiele godzin
Perfekcyjne rozmiary i delikatne kontury tej myszy zapewniają wsparcie wymagane podczas pracy lub zabawy.
Pełna kontrola, gdy jest to potrzebne
Dwa przyciski kciukowe z możliwością dostosowania ułatwiają pracę i przyspieszają wykonywanie zadań.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro |
| Sensor myszy | Laserowy |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 1000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
- Logitech® Corded Mouse M500 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wymiary |
69 x 126 x 42 mm |
| Waga | 144 g |
| Pozostałe parametry |
- Kółko z błyskawicznym przewijaniem |

Numer oferty: 41188076
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty